Narozeninové fotografování

Balónky, dortík a především dětská radost. Přijďte oslavit narozeniny svých dětí narozeninovým focením u mě v ateliéru. Ráda pro Vás připravím výzdobu v oblíbené barvě či s oblíbeným motivem a dortík nechám upéct podle Vašeho přání. Kromě toho mohu holčičkám zapůjčit šatičky a věnečky a chlapečkům košile.

Udělejte dětem radost.

V ateliérku povoluji dětem to, co je jinak zakázáno. Dortík mohou rozťapat, mohou ťapkat po okně… vznikají tak krásné momentky. 🙂 Na focení můžete vzít i babičku, prarodiče… 

Fotografování s ťapacím dortíkem je vhodné primárně pro roční a dvouleté oslavence. ale i větší děti (a rodiče) si přijdou na své. Napište mi a můžeme prokonzultovat, jaké jsou možnosti. 

Pro objednání mi napište prosím 1–2 měsíce předem, abych měla dostatek času pro vytvoření konceptu podle Vašich představ, objednání dortíku apod. Vy se nemusíte o nic starat, vše zařídím já. Od přípravy po finální úklid. 

Co na sebe?
Doporučuji světlé slavnostní oblečení bez rušivých obrázků a log (košile, jednobarevné kalhoty, šaty…).Hezky vypadají krajky a decentní květinové vzory.
Dětem můžete vzít hračku pro upoutání pozornosti a odměnu za focení.
Holčičkám mohu zapůjčit šatičky a věnečky, chlapečkům košile. 

Focení trvá cca 40–80 minut.
Do tří dnů po focení Vám zašlu odkaz na náhledy. 
Náhledy jsou neupravené, zmenšené a opatřené vodoznakem. Nejsou určené pro další šíření ani tisk, jsou jen pro výběr k úpravě.  Jejich stahování a šíření je zakázáno autorským zákonem č. 121/2000 sb. 

Fotky k úpravě si vybíráte označením klikem na srdíčko. Po prvním označení budete systémem dotázáni na Váš e- mail. Až budete mít fotky vybrány, napište mi prosím zprávu, ať vím, že je výběr finální. Následně pošlu platební údaje. Fotografie začnu upravovat po připsání platby na účet a odkaz na galerii upravených fotografií Vám zašlu přes Google Drive do 2–3 týdnů od platby. 

Jestliže potřebujete fotografie dříve, je možné je zhotovit v el. podobě do 5 dnů od zaslání náhledů za příplatek 1 500 Kč. 

Úprava zahrnuje korekci barev, retuš pleti (pupínky, jizvičky…), ořez, tónování. V rámci standardní postprodukce výrazně neupravuji tělesné proporce, vrásky, dětské tetovačky… Tyto úpravy jsou účtovány navíc dle ceníku.

Proč jít na narozeninové focení ke mně?

  • Vytvořím výzdobu podle Vašich preferencí a přání – buď můžete nechat plánování na mně nebo mi můžete jakkoliv podrobně popsat, co by se Vám líbilo. Vše pro Vás zařídím a přijdete již do připraveného ateliéru.
  • Balónkovou výzdobu si můžete po focení odvézt. Poslouží Vám tak ještě na narozeninové oslavě, můžete rozdat balónky dětem ve školce nebo jimi můžete vyzdobit dětský pokojíček.
  • Udělám vše proto, aby bylo focení pro všechny milým zážitkem. Focení je pro všechny věkové kategorie a na focení s sebou můžete vzít kohokoliv.
  • Nafotíme fotky jak aranžované, tak přirozené momentky.
  • Výsledné fotografie sami vybíráte z náhledů.
  • Ráda Vám půjčím šaty či košile, nic navíc se za půjčení nepřiplácí.
  • Pro výzdobu volím ekologické balónky, které jsou vyráběny s co nejmenšími zásahy do přírody, v Itálii a jsou rozložitelné.

Platba

Pouze převodem na účet. Po focení Vám zašlu náhledy fotografií. Platba proběhne po Vašem výběru z náhledů. Ceník narozeninového focení:

Ceník focení narozenin

Narozeninové fotografování v ateliéru

10 fotografií v el. podobě dle Vašeho výběru, zapůjčení šatiček pro holčičky,  narozeninově vyzdobený ateliér ve Vámi preferované barvě,  dort, příprava konceptu, realizace, úklid

Cena: 6 000 Kč
Každá další fotografie: 300 Kč

Narozeninové fotografování v ateliéru – exkluzivní

40 fotografií v el. podobě dle výběru fotografky, zpracování do 24 hodin, slideshow z fotografií, zapůjčení šatiček pro holčičky,  narozeninově vyzdobený ateliér ve Vámi preferované barvě,  dort (1,5–2 kg), makronky (30 ks), cupcaky (15 ks), příprava konceptu, realizace, úklid, velká fotokniha. S upravenými fotografiemi jsou zaslány i náhledy zbylých fotografií, ze kterých mohou klienti vybírat větší počet záběrů k úpravě.

Tento balíček je vhodný pro ty, kteří plánují těsně po focení oslavu. Můžete na ni využít sladkosti z focení, balónky a promítnout již upravené fotografie z narozeninového focení. 

Tuto variantu je nutné objednat alespoň 8 týdnů předem, abych mohla naplánovat retuš fotografií tak, aby byla efektivní a abyste měli výsledné fotografie a slideshow co nejdříve.

Cena: 12 000 Kč
Každá další fotografie: 300 Kč

Kde se nachází ateliér

Ateliér se nachází na adrese Přehradní 209, 692 01 Pavlov. Je to asi 100 metrů od autobusové zastávky (velká křižovatka, na které je i COOP, dětské hřiště…), ve slepé ulici. Orientačním bodem může být Autoservis Michna, který je naproti přes silnici. Ateliér je v rodinném domě šedohnědé barvy. Na focení se prosím dostavte včas. Jestliže budete mít zpoždění, napište mi prosím SMS na číslo 736 124 129.

Věřím, že jste v textu výše našli odpovědi na otázky ohledně focení. Kdyby Vás však cokoliv napadlo, neváhejte mi napsat. Těším se na naše setkání, H.

Objednáním na focení souhlasíte s mými postupy popsanými výše, fotografickým stylem a ceníkem.