Narozeninové fotografování

Balónky, dortík a především dětská radost. Přijďte oslavit narozeniny svých dětí narozeninovým focením u mě v ateliéru. Ráda pro Vás připravím výzdobu v oblíbené barvě či s oblíbeným motivem a dortík nechám upéct podle Vašeho přání. Kromě toho mohu holčičkám zapůjčit šatičky a věnečky a chlapečkům košile.

Udělejte dětem radost.

V ateliérku povoluji dětem to, co je jinak zakázáno. Dortík mohou rozťapat, mohou ťapkat po okně… vznikají tak krásné momentky. 🙂 Na focení můžete vzít i babičku, prarodiče… 

Fotografování s ťapacím dortíkem je vhodné primárně pro roční a dvouleté oslavence. ale i větší děti (a rodiče) si přijdou na své. Napište mi a můžeme prokonzultovat, jaké jsou možnosti. 

Pro objednání mi napište prosím 1–2 měsíce předem, abych měla dostatek času pro vytvoření konceptu podle Vašich představ, objednání dortíku apod. Vy se nemusíte o nic starat, vše zařídím já. Od přípravy po finální úklid. 

Co na sebe?
Doporučuji světlé slavnostní oblečení bez rušivých obrázků a log (košile, jednobarevné kalhoty, šaty…).Hezky vypadají krajky a decentní květinové vzory.
Dětem můžete vzít hračku pro upoutání pozornosti a odměnu za focení.
Holčičkám mohu zapůjčit šatičky a věnečky, chlapečkům košile. 

Focení trvá cca 40–80 minut.
Do tří dnů po focení Vám zašlu odkaz na náhledy. 
Náhledy jsou neupravené, zmenšené a opatřené vodoznakem. Nejsou určené pro další šíření ani tisk, jsou jen pro výběr k úpravě.  Jejich stahování a šíření je zakázáno autorským zákonem č. 121/2000 sb. 

Fotky k úpravě si vybíráte označením klikem na srdíčko. Po prvním označení budete systémem dotázáni na Váš e- mail. Až budete mít fotky vybrány, napište mi prosím zprávu, ať vím, že je výběr finální. Následně pošlu platební údaje. Fotografie začnu upravovat po připsání platby na účet a odkaz na galerii upravených fotografií Vám zašlu přes Google Drive do 2–3 týdnů od platby. 

Jestliže potřebujete fotografie dříve, je možné je zhotovit v el. podobě do 5 dnů od zaslání náhledů za příplatek 1 500 Kč. 

Úprava zahrnuje korekci barev, retuš pleti (pupínky, jizvičky…), ořez, tónování. V rámci standardní postprodukce výrazně neupravuji tělesné proporce, vrásky, dětské tetovačky… Tyto úpravy jsou účtovány navíc dle ceníku.

Platba

Pouze převodem na účet. Po focení Vám zašlu náhledy fotografií. Platba proběhne po Vašem výběru z náhledů. Ceník narozeninového focení:

Ceník focení narozenin

Narozeninové fotografování v ateliéru

10 fotografií v el. podobě dle Vašeho výběru, zapůjčení šatiček pro holčičky,  narozeninově vyzdobený ateliér ve Vámi preferované barvě,  dort, příprava konceptu, realizace, úklid

Cena: 6 000 Kč
Každá další fotografie: 300 Kč

Narozeninové fotografování v ateliéru – exkluzivní

40 fotografií v el. podobě dle výběru fotografky, zpracování do 24 hodin, slideshow z fotografií, zapůjčení šatiček pro holčičky,  narozeninově vyzdobený ateliér ve Vámi preferované barvě,  dort (1,5–2 kg), makronky (30 ks), cupcaky (15 ks), příprava konceptu, realizace, úklid, velká fotokniha. S upravenými fotografiemi jsou zaslány i náhledy zbylých fotografií, ze kterých mohou klienti vybírat větší počet záběrů k úpravě.

Tento balíček je vhodný pro ty, kteří plánují těsně po focení oslavu. Můžete na ni využít sladkosti z focení, balónky a promítnout již upravené fotografie z narozeninového focení. 

Tuto variantu je nutné objednat alespoň 8 týdnů předem, abych mohla naplánovat retuš fotografií tak, aby byla efektivní a abyste měli výsledné fotografie a slideshow co nejdříve.

Cena: 12 000 Kč
Každá další fotografie: 300 Kč

Kde se nachází ateliér

Ateliér se nachází na adrese Přehradní 209, 692 01 Pavlov. Je to asi 100 metrů od autobusové zastávky (velká křižovatka, na které je i COOP, dětské hřiště…), ve slepé ulici. Orientačním bodem může být Autoservis Michna, který je naproti přes silnici. Ateliér je v rodinném domě šedohnědé barvy. Na focení se prosím dostavte včas. Jestliže budete mít zpoždění, napište mi prosím SMS na číslo 736 124 129.

Věřím, že jste v textu výše našli odpovědi na otázky ohledně focení. Kdyby Vás však cokoliv napadlo, neváhejte mi napsat. Těším se na naše setkání, H.

Objednáním na focení souhlasíte s mými postupy popsanými výše, fotografickým stylem a ceníkem.

🎄 Rezervujte si svůj termín na vánoční focení! 🎄

X