Fotografování dětí a rodin

Dětská radost. Smích. Společné okamžiky.

Užijte si rodinné focení. K fotografiím z dětství se budete vždy rádi vracet, navíc mohou být krásným dárkem pro babičky.

Focení může být v ateliéru, exteriéru nebo i u Vás doma (v případě většího prostoru a dostatku přirozeného světla).

Napište mi pro rezervování termínu fotografování 2–4 týdny před požadovaným termínem. 

Informace o focení dětí a rodin

Focení dětí je ideální od věku cca 4 měsíců, kdy už vydrží na bříšku, až do dopělosti. Každé období má své kouzlo.

Při rodinném focení je samozřejmostí i focení se čtyřnohými členy rodiny. Když budou čistí a vyčesaní, ráda je přivítám i v ateliéru.

Co na sebe?
Doporučuji oblečení bez rušivých obrázků a log, buď slavnostnější nebo přírodnějsí styl (košile, jednobarevné kalhoty, šaty…). Při venkovním focení se můžete inspirovat přírodou – na jaře a v létě květiny, krajka…
Dětem můžete vzít hračku pro upoutání pozornosti a odměnu za focení.
Holčičkám mohu zapůjčit šatičky a věnečky, chlapečkům košile. V ateliérku mám na půjčení deky, lavičku, židličky a jiné ladící rekvizity, ale ráda fotím i bez rekvizit, abyste na fotografiích vynikli.

Focení včetně převlékání a případného přesunu z ateliéru ven trvá cca 30–60 minut. V případě líčení vizážistkou je čas o hodinu delší. 

Do tří dnů po focení Vám zašlu odkaz na náhledy. 

Náhledy jsou neupravené, zmenšené a opatřené vodoznakem. Nejsou určené pro další šíření ani tisk, jsou jen pro výběr k úpravě.  Jejich stahování a šíření je zakázáno autorským zákonem č 121/2000 sb. 

Fotky k úpravě si vybíráte označením klikem na srdíčko. Po prvním označení budete systémem dotázáni na Váš e- mail. Až budete mít fotky vybrány, napište mi prosím zprávu, ať vím, že je výběr finální. Následně pošlu platební údaje. Fotografie začnu upravovat po připsání platby na účet a odkaz na galerii upravených fotografií Vám zašlu přes Google Drive do 2–3 týdnů od platby.

Jestliže potřebujete fotografie dříve, je možné je zhotovit v el. podobě do 5 dnů od#zaslání náhledů za příplatek 1 500 Kč.

Úprava zahrnuje korekci barev, retuš pleti (pupínky, jizvičky…), ořez, tónování. V rámci standardní postprodukce výrazně neupravuji tělesné proporce, vrásky, dětské tetovačky… 
Tyto úpravy jsou účtovány navíc dle ceníku.

Platba

Pouze převodem na účet. Po focení Vám zašlu náhledy fotografií. Platba proběhne po Vašem výběru z náhledů.

Ceník focení rodin a dětí

V ateliéru či exteriéru
5 fotografií v el. podobě dle Vašeho výběru 
Zapůjčení šatiček nebo košil,
Možnost líčení + lehké úpravy vlasů (+ 1 500 Kč – při objednání focení prosím napište, jestli máte o líčení zájem) 

Cena: 3 000 Kč 
Každá další fotografie: 300 Kč

Kde se nachází ateliér

Ateliér se nachází na adrese Přehradní 209, 692 01 Pavlov. Je to asi 100 metrů od autobusové zastávky (velká křižovatka, na které je i COOP, dětské hřiště…), ve slepé ulici. Orientačním bodem může být Autoservis Michna, který je naproti přes silnici. Ateliér je v rodinném domě šedohnědé barvy. Na focení se prosím dostavte včas. Jestliže budete mít zpoždění, napište mi prosím SMS na číslo 736 124 129.

Věřím, že jste v textu výše našli odpovědi na otázky ohledně focení. Kdyby Vás však cokoliv napadlo, neváhejte mi napsat. Těším se na naše setkání, H.

Objednáním na focení souhlasíte s mými postupy popsanými výše, fotografickým stylem a ceníkem.

🎄 Rezervujte si svůj termín na vánoční focení! 🎄

X