Focení svateb

Ve dvou se to lépe táhne a proto fotíme svatby s manželem. Pro rezervaci termínu nám prosím pište co nejdříve – například „magická data“ bývají obsazena i rok dopředu. Na focení svatby rádi přijedeme kamkoliv. 

Pro závaznou rezervaci se hradí nevratný rezervační poplatek 2 000 Kč, který je odečten z celkové ceny focení. 

Před svatbou je pro nás důležitá předsvatební schůzka. Na schůzce si upřesníme podrobné informace kolem Vaší svatby a rádi se podělíme o zkušenosti nabyté na svatbách předešlých

Samozřejmostí je pro nás i to, že pár dnů před svatbou objíždíme místa pro párové focení. Nemusíte se tedy bát, že bychom ve svatební den ztráceli čas hledáním naslepo.

Výhodou je, když se před svatbou setkáme na párovém focení, kde si mě budete moci „vyzkoušet“ a také si zvyknout na focení samotné. A navíc budete mít památku na dobu ještě před svatbou 

Po svatbě obdržíte upravené fotografie do 4 týdnů přes internetové úložiště. V ceníku můžete najít minimální počty odevzdávaných fotografií. Při svatbě jen se svědky a s rodiči, kdy po obřadu následuje malý rodinný oběd, bude fotografií rozhodně méně než na svatbě plné tance a se 120 hosty. Maximální počet nestanovuji a nemusíte se bát, že bych Vám neodevzdala některé fotky jen proto, že se nevlezly do limitu. 

Fotografie mají poměr stran 2:3 a jsou ve formátu JPG. Neupravené fotografie neposkytuji. 

Do 8 týdnů od svatby Vám Českou poštou zašlu flashdisk a poukaz na tisk v hodnotě 500 Kč. 

Děkujeme za projevenou důvěru a je nám ctí zvěčnit Váš jedinečný den.

Hledáte inspiraci na svatbu? Sledujte mě na Facebooku a Instagramu.

Objednat focení